(068) 129-10-54
(067) 408-13-23, (096) 505-85-22
(063) 146-77-31, (04595) 6-96-99

Пряники – традиційний слов’янський продукт, солодощі, які пройшли випробування віками і залишились на нашому столі по сьогоднішній день. Простота і доступність по ціні роблять пряник дійсно народним продуктом.
Наше приватне підприємство «Галант» з повагою до всіх покупців пропонує заварний пряник власного виробництва.
В залежності від технологічного режиму виготовляють два основні типи пряників – заварні та сирцеві. Кожен з цих типів можуть вироблятись з начинкою і без. Сирцеві пряники мають порівняно короткий термін зберігання.
На відміну від них, заварні пряники характеризуються кращими смаковими якостями і мають довший термін зберігання, оскільки вони відрізняються більш складнішою і довгою технологією приготування.

Пряники – один із видів кондитерських виробів, які можна віднести до соціальних продуктів . Без перебільшення вони подобаються всім без виключення, і дітям і людям старшого віку, як до чаю так і з молоком.

Заварні пряники для всієї родини
Круглої форми пряники з начинкою

Галант

Виробництво різноманітних пряників

Пряники - традиційний слов'янський продукт, солодощі, які пройшли випробування століттями і залишилися на нашому столі по сьогоднішній день. Простота і доступність за ціною роблять пряник дійсно народним продуктом.

Наше приватне підприємство «Галант» з повагою до всіх покупців пропонує заварний пряник власного виробництва.

Виробничі потужності підприємства знаходяться у місті Бориспіль, Київської області.